تهران - نبأپرس

رئیس شورای شهر تهران از امضاء حکم «علیرضا زاکانی» شهردار جدید تهران خبر داد و گفت: روز یکشنبه زاکانی در صحن شورا حاضر و رسما فعالیت خود را در شهرداری آغاز می‌کند.

آیین تحلیف ششمین دوره شورای شهر تهران با حضور برخی از مسئولان در حالی برگزاری است.

سخنگوی جمعیت هلال احمر از ورود پنجمین محموله واکسن کرونا به کشور خبر داد و گفت: در این مرحله یک میلیون دُز واکسن کرونا از طریق فرودگاه امام وارد شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جلسۀ امروز شورای انتخاب، از مشخص شدن فهرست ۲۱ نفره شورای شهر تهران خبر داد.

"ایمان قربانی" رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران از اعلام اسامی و کد انتخاباتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران خبر داد.

مشاور وزارت رفاه اعلام کرد که ۳۲۰ هزار نمایشگاه‌هار و طلافروش را شناسایی کرده‌اند که برای برقراری بیمه، خود را کارگر ساختمانی جا زده‌اند.

برخی افراد مسئله‌دار و متهمان اقتصادی در انتخابات شوراهای شهر در تلاش هستند با فشار بر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، تأیید صلاحیت خود در روزهای پایانی مهلت قانونی را اخذ کنند.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از واریز مستمری مددجویان نهادهای حمایتی با افزایش ۲.۸ برابری آن نسبت به سال ۹۹ خبر داد.

شهردار تهران درباره سامانه شفافیت و درج فیش حقوقی مدیران شهرداری، گفت: به ما گفتند فیش مدیران را منتشر کنید اما دیدیم به صلاح نیست.

رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: تورم بازار مسکن ناشی از بی‌تدبیری در مدیریت شهری است و شورای کارآمد و جهادی می‌تواند این معضل را حل کند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با تشریح جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان گفت: از فروردین سال جاری با احتساب یک همسر و دو فرزند، حقوق‌ بازنشستگان این سازمان به ۴ میلیون و ۲۰۰ تا چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا از فردا ۱۴ فروردین آغاز می‌شود؛ در این مطلب جزئیات اجرای این طرح تشریح شده است.

صفحه1 از20

Top