رسانه - نبأپرس

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی فرشاد مهدی‌پور را به‌عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

پیشنهادشاخص های مورد انتظار ۸ تشکل رسانه ای کشور در تعیین گزینه معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی به  وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی طی نامه ای ارسال شد.

ماهان عابدین، سردبیر میز بریتانیای وب‌سایت پرس تی وی، شبکه خبری انگلیسی‌زبان صداوسیما در اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

رسانه نبأپرس برای انتخاب پدرام پاک آیین به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات تبریک گفت.

مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات ساعت ۱۰ صبح امروز براساس تبصره ۱ ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات انجام شد و پدرام پاک آئین همانند دور قبل با برتری بالا نسبت به نامزدهای دیگر، 1413 رای را به خود اختصاص داد.

هجدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات به دلیل به نصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رفت.

در آستانه برگزاری هشتمین هفته روابط‌عمومی در کشور، رئیس ستاد برگزاری این هفته از عموم مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در بخش‌های دولتی و خصوصی درخواست کرد از تمام ظرفیت خود برای تعمیق ارتباط و اعتمادسازی با مردم استفاده کنند.

بعد از شیوع ویروس کرونا، رسانه های رسمی کشور تلاش زیادی داشتند تا دستورات نهادهای مسئول برای پیشگیری از ویروس کرونا را به یک هنجار اجتماعی تبدیل کنند و با تولیدات هوشمندانه خود از حجم درد و پیامدهای وخیم این بحران بکاهند.

علی اکبر رائفی‌پور؛ نظریه‌پرداز اصولگرا که با اظهارنظرهای عجیب همیشه خبرساز بوده، دلیل اصلی کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس را اعلام کرد!

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتشار اخبار ویروس کرونا توصیه‌هایی منتشر کرد.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با انتقاد از عملکرد رسانه‌ای آمریکا در محدودسازی و مسدودسازی سایت‌های ایرانی و محتواهای فضای مجازی، تمرکز بر فضای داخلی و دل‌بریدن از مجامع بین‌المللی را تنها راه چاره عنوان کرد.

صفحه1 از5

Top