رئیس گروه پایش آلودگی هوا سازمان حفاظت محیط‌ زیست از قرارگیری هوای تهران و ۷ کلانشهر دیگر در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم برای همه گروه‌ها خبر داد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست گفت: تا کنون یک دهم از اراضی منطقه حفاظت شده خابیز دچار حریق شده است.

تجهیزات  برای مقابله با آتش‌سوزی در خوزستان بسیار محدود است و با کمبود شدید نیروی انسانی نیز روبه‌رو هستیم که کار را بسیار سخت می‌کند.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روز سه‌شنبه (۱۲ فروردین ماه) این سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرده که از فردا تا پایان هفته در اکثر نقاط کشور جوی آرام و همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود که این افزایش در نیمه شرقی کشور محسوس‌تر است.

سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و کاهش ناگهانی دما در کشور خبر داد و نسبت به کولاک برف، یخبندان، لغزندگی جاده‌ها و آبگرفتگی معابر هشدار داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به شمال‌غرب و بخش‌هایی از غرب کشور از روز جمعه خبر داد.

براساس نقشه‌های هواشناسی امروز با ورود سامانه بارشی به غرب کشور شاهد بارش پراکنده در برخی استان های کشور خواهیم بود.

سازمان هواشناسی از تداوم ناسالم ماندن هوا طی امروز در شهرهای صنعتی و پُرجمعیت خبر داد و اعلام کرد:‌ تا روز جمعه در برخی استان‌های کشور برف و باران می‌بارد.

سازمان هواشناسی از آغاز بارش برف و باران ۵ روزه در ۲۱ استان خبر داد. آلودگی هوای تهران امروز تشدید شده اما فردا برای پایتخت بارش باران پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای از تشدید آلودگی هوا در شهر‌های صنعتی تا چهارشنبه (۴ دی ماه) خبرداد.

صفحه1 از6

Top