سازمان هواشناسی با اشاره به بارش‌های پراکنده در برخی مناطق کشور از افزایش ۷ تا ۱۲ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.

سازمان هواشناسی با اعلام بارش باران،‌ رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا چهارشنبه نسبت به وزش باد شدید و صاعقه در ۱۰ استان هشدار داد.

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی شدید به کشور خبر داد و گفت: به جز در جنوب شرق و بخش‌هایی از جنوب کشور در پایان هفته در همه مناطق کشور بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران پراکنده در برخی استان ها تا سه شنبه از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز چهارشنبه خبر داد.

سازمان هواشناسی با اشاره ورود سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به کشور از بارش برف و باران ۶ روز در ۲۲ استان خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران تا دوشنبه هفته آینده در برخی استان‌ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی سه‌شنبه خبر داد.

سازمان هواشناسی از ورود دو سامانه بارشی به کشور طی روزهای سه شنبه و پنجشنبه هفته جاری و آغاز برف و باران در اکثر مناطق کشور خبر داد.

سازمان هواشناسی با پیش بینی جو آرام در اکثر مناطق کشور تا سه شنبه آینده از ورود سامانه بارشی طی روز چهارشنبه و آغاز بارش برف و باران خبر داد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: بنابر اعلام سازمان هواشناسی از امروز تا شنبه جاده‌های ۲۵ استان کشور شاهد برف و باران خواهند بود.

سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف، باران و وزش باد شدید طی امروز و فردا در ۱۷ استان خبر و نسبت به وقوع بهمن در دامنه‌های البرز هشدار داد.

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از کاهش ۵ درصدی تردد در جاده‌های کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

صفحه1 از3
Top