سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور نسبت به وقوع ابگرفتگی معابر و سیلاب ناگهانی در ۱۹ استان هشدار داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش ارتفاع امواج به ۲.۵ متر در سواحل شمالی نسبت به باران شدید و سیلاب ناگهانی در گیلان و مازندران هشدار داد.

سازمان هواشناسی با صدور هشداری درباره ورود موج جدید گرمایی به کشور از افزایش دمای هوا در برخی استان‌ها به ۵۰ درجه بالای صفر خبر داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش‌های پراکنده در برخی مناطق کشور از افزایش ۷ تا ۱۲ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر خبر داد.

سازمان هواشناسی با اعلام بارش باران،‌ رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا چهارشنبه نسبت به وزش باد شدید و صاعقه در ۱۰ استان هشدار داد.

کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی شدید به کشور خبر داد و گفت: به جز در جنوب شرق و بخش‌هایی از جنوب کشور در پایان هفته در همه مناطق کشور بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران پراکنده در برخی استان ها تا سه شنبه از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز چهارشنبه خبر داد.

سازمان هواشناسی با اشاره ورود سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به کشور از بارش برف و باران ۶ روز در ۲۲ استان خبر و نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران تا دوشنبه هفته آینده در برخی استان‌ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی سه‌شنبه خبر داد.

سازمان هواشناسی از ورود دو سامانه بارشی به کشور طی روزهای سه شنبه و پنجشنبه هفته جاری و آغاز برف و باران در اکثر مناطق کشور خبر داد.

سازمان هواشناسی با پیش بینی جو آرام در اکثر مناطق کشور تا سه شنبه آینده از ورود سامانه بارشی طی روز چهارشنبه و آغاز بارش برف و باران خبر داد.

صفحه1 از3
Top