اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم گفت: با توجه حرکات مختلف در مرزهای کشور برخورد مقتدرانه و قاطعانه نظام اسلامی با عوامل نا امنی ضریب امنیت جامعه و کشور را بالا می برد.  به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم،حجت الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی امام جمعه ...

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم گفت: با توجه حرکات مختلف در مرزهای کشور برخورد مقتدرانه و قاطعانه نظام اسلامی با عوامل نا امنی ضریب امنیت جامعه و کشور را بالا می برد.

مام جمعه پرند گفت: مسئولان و مدیران در هر سطحی در کشور نسبت به شفاف سازی اموال و دارایی های خود به مردم پیشگام و الگو باشند.

شرکت عمران شهر جدید پرند طی مراسمی از مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی،تهیه کننده،کارگردان و عوامل اجرایی تعزیه " سوگ یار " تجلیل کرد.

امام‌جمعه شهرستان رباط‌کریم گفت: ایران اسلامی در برابر شیطنت‌ها و بحران‌آفرینی در مرزهای خود ساکت نخواهد نشست و جواب دندان شکن و پشیمان کننده‌ای خواهد داد.

امام جمعه پرندگفت:بنده از این تریبون دارایی خود را اعلام می‌کنم و این خارج از وظیفه اداری بنده است ولی به عنوان کسی که از مسئولان درخواست و مطالبه دارد اموال را اعلام و شفاف سازی کنم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت:برای امداد رسانی به مناطق زلزله زده خوزستان ۱۲ تیم عملیاتی به اندیکا اعزام شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در تماسی از دفتر رییس‌جمهوری، پیام آیت‌الله رئیسی برای پیگیری اقدامات انجام شده درخصوص زمین‌لرزه شهرستان کوهرنگ ابلاغ شد.

مراسم تجلیل از آتش نشانان شهر پرند، ظهر امروز با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ،شهردار پرند، اعضای شورای اسلامی شهر پرند و پرسنل زحمت کش آتش نشانی و دانش آموزان در ساختمان آتش نشانی شهید علی قانع برگزار شد.

مراسم معارفه حمیدرضا اله یاری شهردار جدید پرند با حضور مسئولان استان تهران، شهرستان رباط‌کریم و پرند برگزار شد.

امام جمعه شهر پرند خطاب به اعضای شورای اسلامی و شهردار منتخب گفت: در عزل و نصب‌ها نیروهای مومن، متعهد، جوان و انقلابی را انتخاب کنید.

امام جمعه موقت ورامین گفت: ایران اسلامی حضور صهیونیست ها و آمریکا را پیرامون کشور تحمل نمی کند.

صفحه1 از167

مشروح اخبار

Top