اخبار استان ها | آخرین و مهمترین اخبار استان ها

فرماندار رباط کریم گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است.  به گزارش نبأپرس از رباط کریم، نظام ملکشاهی در خصوص زمان آغاز رای گیری ...

فرماندار رباط کریم گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است.

عضو عالی هیئت نظارت استان تهران گفت: آنچه در هیئت مرکزی رخ داد غیرقابل تحمل است و بنده و سایر اعضا از هیئت نظارت مرکزی استان تهران استعفا دادیم.

امام جمعه پرند گفت: حضور حداکثری مردم  فهیم و با بصیرت ایران در انتخابات هفته آینده،اهداف راهبردی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی می کند.

رئیس ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی گفت: به نامزدهای متخلف نیز هشدار می‌دهیم که در صورت عدم تمکین از مقررات قانونی ضمن تعقیب قضائی متخلفین و در صورت لزوم ازظرفیت تمام نیروهای بسیجی و انقلابی برای مستند سازی و محو آثار و تبلیغات غیر مجاز استفاده خواهیم کرد.

سومین جلسه منطقه ای شورای فرهنگ عمومی استان تهران با محوریت شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، امروز با حضور مسئولان  در مصلی نمازجمعه رباط کریم برگزار شد.

فرماندار رباط کریم در خصوص لیست نهایی تایید صلاحیت شده نامزدهای شوراهای اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: تبلیغات زود هنگام تخلف محسوب شده و برابر قوانین پیگیری خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهر سازی گفت:در طرح ایجاد شهر های جدید در شهر پرند ، اول مسکن سازی کردیم و  حال باید در این مرحله به زیر ساخت ها و خدمات روبنایی مناسب بپردازیم ، تا پرند را به شهری با محیط مناسب برای زندگی شهروندان تبدیل کنیم.

 امام جمعه پرند گفت: با توجه به انتخابات پیش رو افراد اصلح،متدین و متعهدبا تخصص را انتخاب کنید، مشکل اصلی کشور این است که بعضی ها سر جای خودشان نیستند و تخصصی در زمینه فعالیت خود ندارند‌، بایدفردی که هم تعهد و تدین و تخصص دارد را انتخاب کنیم.

فرمانده سپاه پرند گفت: در روز 28 خرداد و همزمان با برگزاری انتخابات، اولاً با استفاده از تمام ظرفیت بسیج و نیروهای بسیجی به عنوان ضابطین قضایی نسبت به مستندسازی تخلفات و جلب و دستگیری مباشرین و آمرین خرید و فروش رأی اقدام و فوراً در اختیار نیروی انتظامی محل قرار بگیرند.

رئیس ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان رباط کریم گفت : تمام مسؤلین قضایی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی عزم خود را جزم کرده‌اند تا در این دوره از انتخابات، سالم‌ترین و امن‌ترین انتخابات را در سطح شهرستان به ویژه در شهر پرند برگزار کنند.

مسئول ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در شهرستان رباط‌کریم از آغاز به کار ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در این شهرستان خبر داد و گفت: آیت‌الله رئیسی از برگزارکنندگان و مسؤولان ستادهای انتخاباتی خواسته است به قانون توجه داشته‌ باشند و نسبت به رقبای سیاسی خود، هیچ توهینی نکنند.

صفحه1 از157

مشروح اخبار

Top