آذربایجان شرقی - نبأپرس

مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی از بازداشت جاسوس اسرائیلی و چند جاسوس در ارتباط با سرویس‌های امنیتی کشورهای مختلف در استان خبر داد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت مسیر ریلی بین ایران و جمهوری خودمختار نخجوان، گفت: تلاش داریم این مسیر را به زودی بازگشایی کنیم.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: این طرح با عنوان تأمین کالاهای اساسی برای مردم با کارت‌های اعتباری استکه می‌تواند کمک خوبی به اقشار ضعیف باشد.

استاندار آذربایجان‌شرقی، بهره‌مندی از منافع بخش معدن را حق مردم استان دانست و گفت: سرمایه‌گذاری در این بخش باید منجر به ایجاد صنایع پایین‌دستی و توسعه اشتغال شود.

گروه استان‌ها ـ با رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا، انبار بزرگ دپوی مواد ضد عفونی کننده در تبریز کشف و ضبط شد.

تبریز – بخشی از بازار تبریز از دقایقی پیش آتش گرفت و مأموران آتش نشانی در حال اعزام به محل حادثه هستند.

تبریز- برخی از مدارس شهرستان های آذربایجان شرقی به دلیل بارش شدید برف و کولاک در روز دوشنبه تعطیل شد.

تبریز- تمام مدارس تبریز به دلیل بارش شدید برف در روز یک شنبه تعطیل شد.

بارش برف و سرمای شدید هوا مدارس برخی مناطق آذربایجان شرقی را فردا شنبه تعطیل و یا با تاخیر در شروع فعالیت مواجه کرد.

گروه استان‌ها-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مستکبران در اصل با «اسلام» مشکل دارند و آن دینی را می‌خواهند که به فریاد مظلومان نرسد، در فتنه ۸۸ نیز می‌خواستند ریشه‌ اسلام را بزنند اما مردم اجازه ندادند.

گروه استان‌ها ـ پاسداران گمنام امام زمان ( عج) سپاه عاشورا، در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی، یک باند پولشویی را متلاشی کردند.

با توجه به آغاز فعالیت سامانه جدید بارشی در کشور که از غرب کشور وارد شده است، امروز شنبه ۹۸/۹/۱۶ شاهد آغاز بارندگی‌ها از نوار غربی ایران هستیم و در طول هفته بیشتر مناطق کشور این شرایط را تجربه می‌کنند.

صفحه1 از4

Top