اردبیل - نبأپرس

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: افزایش مراودات تجاری با کشورهای همسایه به عنوان یک اولویت اساسی و مهم برای توسعه اقتصادی کشور است.

۲۲تُن برنج احتکار شده به ارزش ۳میلیارد ریال در اردبیل کشف و ضبط شد.

گروه استان‌ها-بارش کم سابقه برف در شهرستان خلخال منجر به بروز مشکلاتی در تردد شهروندان و مسافران شده است.

گروه استان‌ها ـ رئیس جمهور و هیئت همراه در سفری ‌یک‌روزه جهت افتتاح طرح‌های درمانی، گردشگری، کشاورزی و صنعتی وارد اردبیل شد.

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به اردبیل برنامه‌ها و پروژه‌های استان در حوزه‌های مختلف آماده بهره‌برداری است.

رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان اردبیل گفت: روز چهارشنبه در سفر رئیس جمهور به اردبیل ، نخستین پل تمام شیشه‌ای و قوسی جهان در هیر به افتتاح می‌رسد.

یک مقام مسوول در استانداری اردبیل سقوط یک فروند هواپیما در آسمان این استان را تایید کرد و گفت: جزییات این حادثه در دست بررسی است.

اردبیل - با اعلام سازمان آموزش و پرورش روز دوشنبه تمامی مدارس استان اردبیل تعطیل شد.

گروه استان‌ها - فرماندار اردبیل گفت: یکی از ضرورت‌ها و نیازهای شهر اردبیل را تامین آب شرب است که در این زمینه جلسات و برنامه‌های مختلف برگزار شده تا این موضوع رابه طور اساسی حل کنیم.

گروه استان‌ها ـ فرمانده کل سپاه گفت: ‌اجازه ورود دشمن به خاک میهن اسلامی عزیزمان را نخواهیم داد و با حضور خود در کیلومتر ها دورتر از مرزهای کشور، راه دشمن را برای توطئه‌چینی‌ها و کارهای خصمانه‌شان سد خواهیم کرد.

گروه استان‌ها ــ نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: همزمان با سفر رئیس‌جمهور خط تولید کارخانه کامیون‌سازی مشگین‌شهر کلید می‌خورد.

گروه استان‌ها ـ معاون اول قضائیه با بیان اینکه پرونده حسین فریدون ‌در حال تجدید نظرخواهی است، گفت: این پرونده در دستگاه قضایی بررسی می‌شود.

صفحه1 از2

Top