استان تهران - نبأپرس

امروز طبقه منفی یک؛ مجتمع تجاری تیراژه به دلیل تخلف شریک تجاری شهرداری منطقه 5 تهران پلمپ شد.

گروه استان‌ها ـ با توجه به شیوع گسترده موج چهارم کرونا از امروز به مدت ۱۰ روز محدودیت‌های کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی آغاز شد.

استاندار تهران گفت: مصوبات ستاد ملی چه در خصوص حضور کارمندان و چه در کاهش تجمعات باید تشدید شود.

درحالی به پایان تعطیلات نوروزی ۱۴۰۰ نزدیک می‌شویم که افزایش تعداد شهرستان‌های نارنجی و قرمز در سراسر کشور بیانگر ایجاد کانون‌های بحران تازه‌ای در کشورمان به واسطه رشد قابل توجه جابه‌جایی مسافران بوده است.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به منظور احتمال اعمال خاموشی با برنامه در برخی از مناطق استان تهران اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر کرد.

در اطلاعیه ای خانه ایثارگران استان تهران ، اقدام مسئولین شهرداری منطقه ۱۹ را کارشکنی محرز و بی احترامی به ایثارگران و جانبازان و خانواده معزز شهدا دانسته و خواهان برخورد مسئولین مربوطه با خاطیان هستند.

دو ایستگاه متروی تهران در مکان برج میلاد و امیر کبیر، فردا با حضور رئیس جمهور بهره برداری خواهد شد.

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در جلسه اجرای طرح شهید سلیمانی در استان تهران از اجرای محدودیت ها در استان تهران و آغاز جریمه افراد بدون ماسک و منع تردد شبانه سخن گفت.

نمایش‌های برگزیده بخش خیابانی و محیطی دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» معرفی شدند.

 امام جمعه شهرستان شهریار، شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشور را تسلیت گفت.

سیامک رئیسیان با حکم عباس عباسی، قائم مقام سازمان نخبگان  شاهد در داخل کشور و امورات ایثارگران در خارج کشور شدند.

بیست و نهمین هفته افتتاح طرح‌های عمرانی دولتی، امروز ‌با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵۰۹ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن برگزار با دستور رئیس جمهور برگزار شد.

صفحه1 از9

Top