اصفهان - نبأپرس

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از صدور دستور به مراجع امنیتی برای شناسایی مرتکبان و محرکان شعارهای هنجار‌شکنانه و توهین به رئیس جمهور ‌خبر داد.

مقایسه آمار اشتغال بهار ۹۹ با مدت مشابه سال گذشته گویای افزایش نرخ بیکاری در استان اصفهان است که  بیماری کرونا عامل اصلی آن بوده است.

رئیس اتحادیه گوشت سفید استان اصفهان از افزایش ۳۰ درصدی قیمت گوشت سفید در بازار استان اصفهان به نسبت دو هفته گذشته خبرداد.

گروه استان‌ها ـ با تلاش متخصصان ودانشمندان مرکز باروری و ناباروی اصفهان نخستین نوزاد دوبار فریز پس از ۱۲ سال در بیمارستان مهرگان اصفهان به دنیا آمد.

حبیبی از تشکیل پرونده قضایی در پی حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران- شیراز در اصفهان خبر داد و گفت: پرونده قضایی تشکیل و راننده با قرار تامین قانونی بازداشت شده است.

سعید محسنی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق اصفهان با اشاره به اینکه در دو هفته گذشته، برای مدیریت مصرف گاز، تولید برق نیروگاه‌های استان تا ۲۵ درصد کاهش یافته است، افزود: در صورت تداوم سرمای هوا و کاهش نیافتن مصرف گاز، احتمال خاموشی وجود دارد.

گروه استان‌ها - پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش پس از انتقال به ایران در اهواز، مشهد مقدس، تهران و قم تشییع و در شهر کرمان تشییع و تدفین می‌شود.

گروه استا‌ن‌ها ـ دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه خشم مردم ایران اساس آمریکا را برهم خواهد زد، گفت: روزها و شب‌های سختی در انتظار آمریکا و انگلیس است و مجبورند‌ غرب آسیا را با شکست و فضاحت ترک کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از وعده‌های دولت پس از استعفای دسته جمعی نمایندگان اصفهان، ستاد احیا زاینده رود بود، گفت: این در حد اعلام گزارش و مصوبه شورای عالی آب بود که روی کاغذ به انجام رسید.

گروه استان‌ها ــ نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌گفت: قطعاً هدف مبارزه با فساد نه‌تنها سیاسی‌بازی نیست بلکه رضای خدا مدنظر است و به‌زودی همه خواهند دید که قوه قضائیه و شخص آقای رئیسی چگونه نسبت به برخورد و مبارزه با فساد مصمم است.

اصفهان - رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: صبح امروز سقوط یک دستگاه مینی بوس در محور بویین - میاندشت به خوانسار ۱۱ کشته و هشت مصدوم برجا گذاشت.

گروه استان‌ها- رئیس کل بانک مرکزی گفت: مبنای ارزش پول ملی تولید ملی است، شرایط فعلی ارزی را تا ثبات نرخ ارز ادامه می‌دهیم، بحث نقدینگی نیز مسئله بسیار مهمی است که بسیاری از تولیدکنندگان را تحت فشار قرار داده است.

صفحه1 از3

Top