ایلام - نبأپرس

کارشناس مسئول واحد مدارس و نوجوانان شبکه بهداشت بدره گفت: بیماری‌های دهان و دندان به ویژه پوسیدگی‌های دندانی یکی از شایع‌ترین اختلالات در بین دانش آموزان است.

مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان ایلام گفت: نماز عبادی، سیاسی جمعه این هفته در چهار شهر این استان برگزار نمی‌شود.

ایلام-زلزله ۳ ریشتری بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران در جنوب ایلام را لرزاند.

معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: مقدمات سفر رئیس‌جمهور به استان در حال انجام است و مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، دکتر روحانی سه‌شنبه ۱۵ بهمن‌ماه ۹۸ به استان ایلام سفر خواهد کرد.

ایلام-پروازهای بعدازظهر امروز فرودگاه ایلام لغو شد.

بعد از گزارش های مردمی در شهرستان آبدانان مبنی بر کیک های حاوی قرص، این کیک ها در سطح شهرستان جمع آوری شدند.

استاندار ایلام با اشاره به تمهیدات ویژه دولت برای کاهش حجم با ترافیک در شهر مهران گفت: مدارس شهر مهران در روزهای چهارشنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۲۴، ۲۸ و ۲۹ مهر تعطیل است.

گروه استان‌ها ــ معاون عملیات نیروی انتظامی از آغاز موج بازگشت زائران در ۲۴ساعت گذشته از طریق مرز مهران خبر داد و گفت: موج بازگشت زائران از مهران به ۶۰درصد رسید.

گروه استان‌ها ـ رئیس ستاد اربعین کشور از تردد سه میلیون زائر کربلای معلی در مرزهای چهارگانه کشور خبرداد و گفت: هیچگونه مشکل امنیتی نداشته ایم.

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی انتظامی از صدور یک میلیون و ۷۰۰ هزار جلد گذرنامه و برگ تردد موقت برای اربعین امسال خبر داد و گفت: پلیس امنیت زائران اربعین را از مبدأ تا مقصد ‌تامین می‌کند‌.

گروه استان‌ها ـ رئیس ستاد اربعین استان ایلام با اشاره به وضعیت مرز مهران گفت: تردد روان و بدون مشکل زائران اربعین در مرز مهران در حال انجام است.

گروه‌ استان‌ها- فرماندار مهران، از حضور ۱۴ استان کشور جهت ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی ۹۸ در مرز مهران خبرداد.

صفحه1 از3

Top