خراسان جنوبی - نبأپرس

فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران پلیس در بازرسی از وانت پیکان در شهرستان"قاین" 311 کیلو گرم تریاک کشف کردند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خراسان جنوبی از اعطای تسهیلات برای بنگاه‌های آسیب دیده و شاغلین حقیقی بیمه شده در بخش حمل و نقل مسافر عمومی بین شهری خبر داد.

گروه استان‌ها ــ رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: فاز اول طرح انتقال آب از دریای عمان آبرسانی به ۳ استان شرقی کشور است اما در افق بلندمدت ۷۹درصد مساحت کشور زیر پوشش این طرح خواهد رفت.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: فاز اول طرح انتقال آب از دریای عمان آبرسانی به ۳ استان شرقی کشور است اما در افق بلند مدت مقرر شده از محل این طرح به ۱۷ استان کشور آبرسانی انجام شود که ۷۹ درصد مساحت کشور تحت پوشش این طرح خواهد رفت.

گروه استان‌ها ـ معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی با بیان ‌قیمت توافقی هر کیلوگرم زعفران ۹ میلیون تومان مصوب شد، گفت: در پنج ماهه امسال نیز ۷۴ تن زعفران از طریق گمرک صادر شده است.

گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه امسال تا ۱۵ مهرماه کار تعمیر ۳ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن سیل‌زدگان به اتمام می‌رسد گفت: فردا در سطح کشور ۶ هزار و ۲۵۰ پروژه زودبازده عام المنفعه افتتاح می‌شود.

گروه استان‌ها ـ رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) ‌با بیان "امسال ‌قرار است ۱۰۰هزار شغل در کشور ایجاد کنیم" گفت: در ۴ماهه امسال بسیار از برنامه جلوتر هستیم.

در جلسه استانداران با رئیس‌جمهور توجه به مزیت‌های نسبی با تکیه بر ظرفیت‌های استان از رهنمودهای مورد تأکید رئیس‌جمهوری برای توسعه خطه کویری و مرزی خراسان جنوبی است.

رئیس قوه قضائیه گفت: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می‌شود و شما این امر را حتمی بدانید زیرا با توجه به این اجتماع باشکوه و با بصیرت که امت اسلامی دارند معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن می‌شود.

بیرجند- رئیس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: ۳۰۰ نفر از خانواده نیروهای مسلح حافظ کل قرآن کریم هستند که طبق برنامه ریزی ها در برنامه‌ای پنج ساله به هزار نفر خواهند رسید.

بیرجند- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به شناسایی ۲۰ تن طلای قابل استحصال در استان گفت: احداث دو کارخانه طلا در دستور کار است.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با اشاره به اینکه در دولت یازدهم یک‌میلیون واحد مسکن مهر تکمیل و به مردم تحویل داده شده است گفت: در این مدت به‌طور متوسط ۲۰۰هزار واحد سالانه تکمیل و تحویل مردم شده است.

صفحه1 از2

Top