خوزستان - نبأپرس

فرمانده انتظامی خرمشهر گفت: ۱۶ نفر از عاملان تیراندازی در مراسم ترحیم در منطقه زهیریه خرمشهر شناسایی و دستگیر شدند.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان آبادان گفت: بیش از نیمی از افراد ثبت‌نامی شورای اسلامی شهر در آبادان، اروندکنار و چوئبده تاکنون را افراد زیر ۴۰ سال و جوانان تشکیل می‌دهند.

فرماندار دشت آزادگان گفت: روند عادی صادرات کالاهای غیرنفتی از مرز تجاری چذابه در غرب خوزستان بدون محدودیت و مشکلی ادامه دارد.

غزیعلی،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خوزستان ، گفت: با شیوع ویروس کرونا، جابجایی مسافر در سطح استان ۸۵ درصد کاهش یافته است.

دیدار معوقه فولاد و استقلال در حالی قرار است چهارم تیرماه در اهواز برگزار شود که وضعیت خوزستان قرمزتر از قبل شده است.

عمران محمدی کارگر چاه نفتی شماره ۱۹ میدان نفتی یادآوران خوزستان دیروز با حلقه آویز کردن خود به زندگی پایان داد. خودکشی که علت آن تاکنون مشخص نبوده

گروه استان‌ها ــ استاندار خوزستان گفت: تعطیلی برخی از شهرستان‌های خوزستان به‌دلیل کاهش فاصله‌گذاری اجتماعی است تا با طغیان بیماری در استان روبه‌رو نشویم.

فرماندار آبادان با بیان اینکه از ساعت ۱۸ روز جمعه ورودی و خروجی آبادان بسته خواهد شد، گفت: خودروهای با غیر از پلاک آبادان به پارکینگ منتقل شده و ۵۰۰هزار تومان تومان جریمه نقدی خواهند شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به افزایش آمار قربانیان الکل تقلبی به ۳۶ نفر، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۰ مورد مسمومیت جدید به مراکز درمانی استان مراجعه کرده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به ۱۱ نفر رسید.

وزیر نیرو در سفر به خوزستان از واژه جدیدی رونمایی کرد و گفت: "دوره مرگی" عامل عدم موفقیت مدیران است که فقط به دوره مدیریتی خود می‌اندیشند.

فرماندار باوی از سقوط یک فروند پهپاد در یکی از روستاهای بخش ملاثانی شهرستان باوی خبر داد.

صفحه1 از7

Top