خوزستان - نبأپرس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت:برای امداد رسانی به مناطق زلزله زده خوزستان ۱۲ تیم عملیاتی به اندیکا اعزام شده است.

 مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: می‌دانیم اقلامی که در گمرک رسوب کرده است که مجوز وزارت بهداشت را ندارد و تاکید می‌کنم، هر اقلامی که از ما مجوز می‌گیرد ترخیص می‌شود.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: کشور عراق از طریق مرزهای زمینی زائران را پذیرش نمی کند و ۲مرز چذابه و شلمچه در خوزستان به روی زائرین عتبات عالیات بسته است و مردم برای رفتن به عراق از طریق این ۲ مرز اقدام نکنند.

وزیر بهداشت گفت: برای کنترل بیماری کرونا در کشور مردم باید هرگونه واکسن موجود را دریافت کنند و واکسیناسیون خود را انجام دهند. ‌

تجمعات مردم در شهرهای خوزستان در یک هفته اخیر که تحت تاثیر اشرار مسلح به اغتشاش و درگیری مسلحانه کشیده شده بود، با هوشیاری مردم به سمت تظاهرات مسالمت‌آمیز پیش رفت تا از فعالیت‌های آشوب‌طلبان جلوگیری شود.

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ‌با اشاره به حمل ۶ میلیون تن کالای اساسی در کشور گفت: ۶۰ درصد کالاهای اساسی کشور از مسیر بندر امام خمینی(ره) جابه‌جا می‌شود.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در عملیات تفحص در خوزستان پیکر مطهر ۴۳ شهید دوران دفاع مقدس کشف شد.

فرمانده انتظامی خرمشهر گفت: ۱۶ نفر از عاملان تیراندازی در مراسم ترحیم در منطقه زهیریه خرمشهر شناسایی و دستگیر شدند.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان آبادان گفت: بیش از نیمی از افراد ثبت‌نامی شورای اسلامی شهر در آبادان، اروندکنار و چوئبده تاکنون را افراد زیر ۴۰ سال و جوانان تشکیل می‌دهند.

فرماندار دشت آزادگان گفت: روند عادی صادرات کالاهای غیرنفتی از مرز تجاری چذابه در غرب خوزستان بدون محدودیت و مشکلی ادامه دارد.

غزیعلی،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خوزستان ، گفت: با شیوع ویروس کرونا، جابجایی مسافر در سطح استان ۸۵ درصد کاهش یافته است.

دیدار معوقه فولاد و استقلال در حالی قرار است چهارم تیرماه در اهواز برگزار شود که وضعیت خوزستان قرمزتر از قبل شده است.

صفحه1 از8

Top