سیستان و بلوچستان - نبأپرس

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: راه‌آهن زاهدان ـ خاش به عنوان یک بخش مهم از پروژه احداث خط آهن چابهار ـ زاهدان به زودی افتتاح می‌شود.

طرح انتقال آب از دریای عمان به شهرهای استان سیستان وبلوچستان و استان‌های شرق کشور می تواند به افزایش اشتغال، توسعه، آبادانی و افزایش تولید و جان گرفتن صنایع کمک کند.

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر از انهدام باند شبکه قاچاق انسان در این شهرستان خبر داد.

سفر میدانی معاون اول رییس جمهوری به سیستان و بلوچستان که از جنوب تا شمال این استان پهناور را در برگرفت نمونه بارز همدلی و همراهی دولت تدبیر و امید بود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این سفر ۱۰ روزه به سیستان و بلوچستان اتصال یکهزار و ۲۰۰ روستا به شبکه اینترنت تا ۲ هفته دیگر، تقویت پوشش جاده‌ای و ایجاد ارتباطات پایدار هدف‌گذاری شده است.

بیمارستان ۶۴ تختخوابی زابل با حضور معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار سیستان و بلوچستان توسط رییس جمهوری به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد.

١١۵ مثبت آزمایشگاهی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در سیستان و بلوچستان به ثبت رسید.

مدیرکل بنادر و دریانوری سیستان و بلوچستان ‌آخرین روند قرارداد هندی‌ها در چابهار، انتقال کالای اساسی کشور و میزان پیشرفت فازهای بعدی این بندر را تشریح کرد.

۱۹ شهید ناوچه کنارک پس از تشییع در منطقه سوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با پروازی اختصاصی به تهران منتقل شدند تا از آنجا به زادگاه‌هایشان منتقل و دفن شوند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه همه کارکنان ‌نیروی دریایی ارتش در صف شهادت ایستاده‌اند، گفت: آماده شهادت برای امنیت کشوریم.

گروه استان‌ها ــ در پی شیوع موج ویروس کرونا در سراسر کشور و به‌ دنبال آن در استان سیستان و بلوچستان تلاشی همه‌‌جانبه از سوی مسئولان و مردم جهت مقابله با این بیماری فراگیر آغاز شده ‌و همه مردم به‌نحوی درگیر موضوع هستند.

گروه استان‌ها ــ معاون محرومیت‌زدایی قرارگاه قدس جنوب‌شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از تداوم خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد.

صفحه1 از4

Top