مازندران - نبأپرس

رئیس ستاد ارتحال علامه حسن‌زاده آملی از تشییع پیکر علامه دهر در روز دوشنبه مصادف با اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه دارو تحریم نیست، ولی کارشکنی آمریکا مانع ورود واکسن کرونا به کشور شده است، گفت: تلاش دولت برای واردات واکسن جدی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: هم‌استانی‌های عزیز هم که بخواهند از استان خارج بشوند مشمول جریمه یک میلیون تومانی و برگشت خواهند داده شد.

آیت الله عبدالله نظری خادم الشریعه، یار صدیق امام و رهبری دقایقی قبل دعوت حق را لبیک گفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: هجوم مسافران در روز عاشورا و تاسوعا به مازندران سبب شد تا این استان دوباره در مسیر پیک سوم کرونا قرار گیرد.

 معاون استاندار مازندران با اشاره به در دست ساخت بودن چهار پایانه صادراتی، تکمیل آن ها را در ارزآوری و صادرات محصولات مازندران مهم دانست.

مازندران با افزایش تعداد مشکوک مبتلا به کرونا در مازندران، ملاقات با بیماران در بیمارستان‌های این استان ممنوع شد.

گروه استان‌ها-رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر تولید برنج در داخل به گونه‌ای باشد که ارزان به دست مصرف‌کننده برسد و اگر شرایط در داخل کشور فراهم باشد، علاوه بر صادرات تولیدات داخل، جلوی واردات برنج خارجی را خواهیم گرفت.

آمل - رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، شمار کلاس های درس نیمه کاره کشور را ۴۰ هزار کلاس اعلام کرد و گفت: برای تکمیل تعهدات خیرین ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

گروه استان‌ها-وزیر راه و شهرسازی تعداد متقاضیان طرح ملی مسکن را در فاز نخست بالغ بر ۲۴۰ هزار شهروند ایرانی اعلام کرد.

گروه استان‌ها ــ به‌دنبال وقوع سیلاب شدید شب گذشته و امروز، اشتراک آب ساکنان بهشهر و گلوگاه قطع شده است.

گروه استان‌ها- فرمانده پلیس راه مازندران از وجود ترافیک سنگین در محورهای خروجی مازندران به استان‌های تهران و البرز خبر داد.

صفحه1 از4

Top