همدان - نبأپرس

همدان - کشف ۱۰ کیلوگرم هروئین در همدان، کشف مرغ قاچاق در بهار و دستگیری خریدار اموال مسروقه در همدان عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

استاندار همدان گفت: تا پایان دولت یازدهم ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری و ۶۰ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود.

معاون عمرانی استاندار همدان با بیان این که همدان از یکم تا هفتم مهرماه میزبان همایش جاده ابریشم است، گفت: رئیس یونسکو برای حضور در این اجلاس به همدان سفر می‌کند.

فامنین - فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف ۱۱۰ قطعه اشیای تاریخی و عتیقه در این شهرستان خبر داد.

گروه استان‌ها ـ نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ‌درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی به ویژه بنزین گفت: این بحث مورد اختلاف دولت و مجلس بوده و طرح‌های متفاوتی مطرح شده ولی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است.

گروه‌استان‌ها- جانشین فرمانده سپاه همدان گفت: راه دسترسی گمیشان- بندر ترکمن باز شد و ساخت پل‌های شناور در منطقه سیل زده پل دختر در دست انجام است.

سیزدهمین روز فروردین در ایران باستان "روز باران" بوده و اهمیت ویژه‌ای داشته است؛ روزی که مردم برای گرامیداشتش به دل طبیعت رفته و در کنار پخت غذای محلی، آیین‌های سنتی زیبایی را اجرا می‌کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف تعداد ۱۲۰۰ قطعه مرغ قاچاق در این شهرستان خبر داد.

معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان تجارت ایران با بیان اینکه در ۸ ماهه امسال صادرات به کشور عراق ۶۷ درصد افزایش یافته است گفت: برای حرکت بر اساس تئوری توسعه تجارت راهی جز توجه به بازار کشورهای همسایه نداریم.

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه تنوع در نوع استخدام ها سبب بی انگیزگی کارکنان شده است گفت: لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری در مجلس در حال اصلاح و تصویب است.

همدان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خواستار راه‌اندازی فرهنگسرای رسانه در استان همدان شد.

Top