پرند | رباط کریم | بهارستان - نبأپرس

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم گفت: با توجه حرکات مختلف در مرزهای کشور برخورد مقتدرانه و قاطعانه نظام اسلامی با عوامل نا امنی ضریب امنیت جامعه و کشور را بالا می برد.

مام جمعه پرند گفت: مسئولان و مدیران در هر سطحی در کشور نسبت به شفاف سازی اموال و دارایی های خود به مردم پیشگام و الگو باشند.

شرکت عمران شهر جدید پرند طی مراسمی از مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی،تهیه کننده،کارگردان و عوامل اجرایی تعزیه " سوگ یار " تجلیل کرد.

امام‌جمعه شهرستان رباط‌کریم گفت: ایران اسلامی در برابر شیطنت‌ها و بحران‌آفرینی در مرزهای خود ساکت نخواهد نشست و جواب دندان شکن و پشیمان کننده‌ای خواهد داد.

امام جمعه پرندگفت:بنده از این تریبون دارایی خود را اعلام می‌کنم و این خارج از وظیفه اداری بنده است ولی به عنوان کسی که از مسئولان درخواست و مطالبه دارد اموال را اعلام و شفاف سازی کنم.

مراسم تجلیل از آتش نشانان شهر پرند، ظهر امروز با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ،شهردار پرند، اعضای شورای اسلامی شهر پرند و پرسنل زحمت کش آتش نشانی و دانش آموزان در ساختمان آتش نشانی شهید علی قانع برگزار شد.

مراسم معارفه حمیدرضا اله یاری شهردار جدید پرند با حضور مسئولان استان تهران، شهرستان رباط‌کریم و پرند برگزار شد.

امام جمعه شهر پرند خطاب به اعضای شورای اسلامی و شهردار منتخب گفت: در عزل و نصب‌ها نیروهای مومن، متعهد، جوان و انقلابی را انتخاب کنید.

فرمانده سپاه پرند گفت: از حضور و مشارکت مسئولان و شهروندان فهیم پرند در برگزاری نمايش میدانی فاخر معبری به آسمان در نمایشگاه هفته دفاع مقدس تشکر و قدردانی می کنم.

دکتر«حامد اسدی شریف» خبرداد: ساختمان مرکزتولد بیمارستان رباط کریم دارای ژنراتوری با ارزش 3 میلیارد تومانی شد

مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی شهر پرند با حضور مسئولان و مردم دین دار و عاشقان حسینی برگزار شد.

فرمانده سپاه رباط کریم گفت: به همت قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی سپاه ناحیه رباط کریم ، طرح عملیات متمرکز جهادی خدماتی و عمرانی در منطقه آلارد و پرندک با حضور مسئولان افتتاح شد.

صفحه1 از60

Top