فرماندار رباط کریم: قهر مردم با صندوق رای هدف غایی دشمنان است

فرماندار رباط کریم گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است.

 به گزارش نبأپرس از رباط کریم، نظام ملکشاهی در خصوص زمان آغاز رای گیری انتخابات بیان کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت در شعب، ساعت اخذ رای از ساعت ۷ صبح آغاز شده و در صورت لزوم در شعبه های شلوغ تا ۲ نیمه شب روز بعد تمدید خواهد شد.

رییس هیئت اجرایی انتخابات در خصوص منع تردد در ساعات ۲۲ الی ۳ صبح عنوان کرد: طی ابلاغیه جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا، ممنوعیت تردد شبانه عوامل، مجریان انتخابات و عموم مردم طی ساعات ۲۲ در روزهای پنجشنبه ۲۷ و جمعه ۲۸ خرداد ماه اجرایی نخواهد شد.

وی در ادامه افزود: قهر مردم با صندوق رای هدف غایی دشمنان است و حضور گسترده در پای صندوق های رای به عنوان یک ضرورت، پشتوانه قوی و مستحکم دولت و نظام برای مذاکرات و مراودات در عرصه ملی و بین المللی است. از این روی، تشویق به مشارکت حداکثری وظیفه تمامی مسئولان شهرستان برای فراهم نمودن زمینه حضور افراد با سلیقه های مختلف در چارچوب قانون در انتخابات است. 

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top