‍ امام جمعه شهرستان رباط کریم : برخورد مقتدرانه و قاطعانه نظام اسلامی با عوامل نا امنی ضریب امنیت جامعه و کشور را بالا می برد

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم گفت: با توجه حرکات مختلف در مرزهای کشور برخورد مقتدرانه و قاطعانه نظام اسلامی با عوامل نا امنی ضریب امنیت جامعه و کشور را بالا می برد.

 به گزارش نبأپرس از رباط‌کریم،حجت الاسلام‌والمسلمین حسن ترابی امام جمعه شهرستان رباط‌کریم ضمن گرامیداشت شهادت امام حسن عسکری علیه السلام و هفته نیروی انتظامی با دعوت خود و دیگران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: امنیت زمینه و بستر مناسب را برای انواع فعالیت های سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی فراهم می آورد .

وی افزود: بحمد الله جمهوری اسلامی در طول ۴۲ سال گذشته از با ثبات ترین و امن ترین کشور های جهان بوده است و در مقوله ی با اهمیت امنیت از شاخصه های قابل قبولی برخوردار بوده است و این از افتخارات جمهوری اسلامی است.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم بیان کرد: برخورد مقتدرانه و قاطعانه نظام اسلامی با عوامل نا امنی ضریب امنیت جامعه و کشور را بالا می برد و این بر اثر زحمات فرماندهان و پرسنل خدوم و فداکار ناجاست .

حجت‌الاسلام ترابی گفت: باید کاری کنیم که مردم احساس امنیت کنند،بین وجود امنیت و احساس امنیت فرق است . ممکن است امنیت باشد ولی مردم از نظر روانی احساس نا امنی کنند.

وی در ادامه افزود: آمریکا که بعد از ۲۰ سال اشغال افغانستان مجبور به فرار این کشور شده ، امروز تنها امیدش برای بازگشت ایجاد نا امنی و براه انداختن اختلافات و جنگ های قومی و مذهبی است و داعش برای این هدف بهترین گزینه است.مسئولان امروز افغانستان به وظیفه خود در تأمین امنیت شهروندان عمل کنند و از تکرار این حوادث جنایتبار جلوگیری کنند طالبان در برابر جان و مال مردم مسئولیت دارد و باید به وظیفه خود عمل کند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top