چهار محال و بختیاری - نبأپرس

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  گفت: در دلت تدبیر و امید ۴۵ هزار واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری نوسازی شده است.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: خودروی حامل معلمان در تنگ درکش ورکش استان چهارمحال و بختیاری واژگون شد و 5 معلم مصدوم شدند.

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری از ‌تشکیل پرونده قضایی در خصوص موضوع سرنگ آلوده در لردگان خبر داد و گفت: ‌بهیار روستا دستگیر شده است.

گروه استان‌ها ـ وزیر کشور با بیان اینکه در صدور کارت ملی با مشکل واردات کاغذ مخصوص روبه رو بودیم، گفت: در حال حاضر توانستیم کاغذ مخصوص کارت ملی را در داخل تولید کنیم.

گروه استان‌ها ـ وزیر کشور گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود نوسازی مناطقی که بر اثر سیل اخیر در کشور تخریب شدند تا عید سال آینده انجام شود‌.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در یک ماه گذشته شاهد افزایش قیمت ۱۲ قلم از اجناس در بازار استان بودیم، جنسی مانند پیاز ۸۹ درصد و نوعی از تیرآهن یک درصد افزایش قیمت داشته است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اولویت رسیدگی به خسارات را بخش مسکونی و کسب‌ و کار دانست و گفت: استان‌ها جمع‌بندی ستاد بحران در بخش جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن را سریع‌تر اعلام کنند.

فرماندار شهرستان اردل گفت: براثر ریزش کوه با حجم زیاد جاده ارتباطی اردل به منطقه رویگر مسدود شد‌.

گروه استان‌ها ـ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یک روستای چهارمحال و بختیاری در پی وقوع سیل به صورت کامل زیر آب رفته است.

گروه استان‌ها ــ فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی کنار مردم بوده ‌و اگر افرادی با انجام کارهای غیرمتعارف مردم را نگران کنند برابر قانون و به‌خواست مردم با آن‌ها برخورد می‌شود.

گروه استان‌ها ـ مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: سقوط بالگرد اورژانس استان در شهرستان کیار ۵ کشته برجای گذاشت.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز سالروز طلوع استقلال‌ و آزادی در این سرزمین‌ است و امروز روز آزادی از دنیای استکبار و روز تجلی‌ ایمان‌ و آگاهی ملت برای در هم شکستن‌ استبداد‌ در این سرزمین‌ است‌.

صفحه1 از2

Top