کردستان - نبأپرس

فرمانده مرزبانی استان کردستان از درگیری مرزبانان هنگ مرزی مریوان با اشرار مسلح در منطقه "دره‌نخی" این شهرستان خبر داد.

گروه استان‌ها- زلزله ۵.۳ ریشتری دقایقی پیش مرکز استان کردستان را لرزاند.

معاون وزیر امور داخله اقلیم کردستان عراق گفت: یقیناً از افزایش مراودات و روابط تجاری با کشو‌ر ایران استقبال می‌کنیم.

براساس تفاهم‌نامه منقعده و و رایزنی‌های انجام شده میان دولت‌ مرکزی عراق و ایران، مرز سیران‌بند بانه به عنوان مرز رسمی تصویب شد.

معاون اول رئیس‌جمهور به مصوبه‌ دولت برای تجارت در مرزها و حل مسئله ریشه‌ای کوله‌بری در مرزها اشاره کرد و گفت: علی‌رغم وجود این مصوبه، همچنان با مسئله کوله‌بری در استان روبه‌‌رو هستیم.

امام جمعه موقت سنندج گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس از اسراف، ریخت و پاش هزینه‌ای و تخریب یکدیگر پرهیز کنند.

سنندج - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: طرح برنامه ملی مراقبت فعال بیماری‌های ویروسی ماهیان قزل‌آلا در استخرها و مزارع آبزی‌پروری استان پایان یافت و این اماکن از وجود بیماری‌ها پاک شدند.

گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اگر قاسم سلیمانی نبود عراق، بغداد، دمشق، کردستان ایران و کردستان عراق به دست داعش سقوط کرده بود.

گروه استا‌ن‌ها ـ فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: امسال ۳ هزار و ۵۴۰ پروژه محرومیت‌زدایی در روستاها و مناطق محروم کردستان اجرا می‌شود.

گروه استان‌ها ــ جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پارامترهای قدرت جمهوری اسلامی ایران با زمان پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست.

گروه استان‌ها ـ وزیر راه و شهرسازی گفت: علاوه‌بر بانک مسکن، همه بانک‌ها براساس ابلاغ رئیس‌جمهور، شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی مکلفند که ۲۰ درصد تسهیلاتشان را به حوزه مسکن تخصیص دهند.

گروه استان‌ها ـ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: تعهد بر این است که تا پایان سال‌جاری پروژه‌های مسکن مهر را به اتمام و تحویل مردم داد.

صفحه1 از2

Top