کرمان - نبأپرس

زمین‌لرزه‌ای نسبتا قوی به بزرگی ۴.۹ ریشتر فاریاب در کرمان را لرزاند.

گروه استان‌ها ــ رئیس جمهور با اشاره به اینکه سهام عدالت نیز به زودی در بورس عرضه می‌شود افزود: عرضه این سهام به قدری پیچیده مطرح شده که مردم مرتبا سوال می‌کنند که باید به مردم اطلاع‌رسانی شود.

گروه استان‌ها ــ فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از هدیه مقام معظم رهبری برای خرید لوازم خانگی برای مردم سیل‌زده کرمان توسط سپاه پاسداران خبر داد.

گروه استان‌ها ـ زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۴ ریشتری در عمق ۱۴ کیلومتری زمین، حوالی فاریاب در کرمان را لرزاند.

کرمان - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا کرمان شرایط پذیرش مسافران نوروزی را ندارد.

کرمان - رئیس اورژانس کرمان از درگذشت هفت نفر بر اثر واژگونی اتوبوس «مشهد به بندرعباس» در استان کرمان خبر داد.

گروه استان‌ها ـ رئیس اورژانس کشور گفت: ۴۰ نفر به دلیل ازدحام جمعیت تاکنون در کرمان جان ‌باخته‌اند.

معاون امور سرمایه‌گذاری معاونت توسعه روستایی مناطق محروم کشور از تخصیص ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار صندوق توسعه ملی به توسعه روستاها خبر داد و گفت: ۱۱ هزار میلیارد تومان آن تاکنون سرمایه‌گذاری و ۱۲۰ هزار طرح در روستاها عملیاتی شده است

‌گروه استان‌ها ـ رئیس جمهور از طرح دولت برای کمک به خانوارهایی که در فشار اقتصادی‌اند خبر داد و گفت: ‌‌دولت از ماه آینده ‌به ۱۸ میلیون خانوار کمک‌هزینه معیشت اعطا‌ می‌کند‌.

گروه استان‌ها ـ دادستان کرمان در تشریح جزئیات طرح ترور سرلشکر سلیمانی گفت: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه ‌عناصر اصلی و محوری تیم ترور، همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در کمتر از ۱۰ ساعت ‌‌دستگیر شدند.

گروه استان‌ها ـ دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: دو اولویت کوتاه مدت و دراز مدت برای مقابله با مواد مخدر در کشور طراحی کردیم.

گروه استان‌ها ـ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه خودروسازان ما باید ساخت ارابه مرگ را کنار گذاشته و خودروی با کیفیت تولید کنند گفت: حوادث جاده‌ای، مرگ و میرهای ناشی از بیماران غیرواگیر از چالش‌های جدید نظام سلامت است.

صفحه1 از3

Top