کهگیلویه و بویراحمد - نبأپرس

رئیس قوه قضائیه گفت: برای ما مسئله امنیت مهم است و اجازه نمی‌دهیم به امنیت جامعه خللی وارد شود و با مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد شد.

دقایقی پیش، زمین لرزه ۵.۲ ریشتری کهگیلویه وبویر احمد را لرزاند

یاسوج- شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از قطعی گاز شهر یاسوج از صبح یکشنبه خبر داد.

از سری مسابقات لیگ دسته سه(مرحله دوم) دو تیم خلیج فارس میناب و تیم نیکان یاسوج در شهر میناب به مصاف هم رفتند که در پایان بازی دو تیم به نتیجه صفر بر صفر رضایت دادن.

مدیر عامل شرکت آب و منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از ساخت و سازهای شبانه در حاشیه رودخانه های مهریان و بشار یاسوج و برخورد قاطع قانونی با متجاوزین و متصرفان به حریم این رودخانه‌ها خبر داد.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: ۲ واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد در دست‌ساخت است که تلاش می‌شود امسال این ۲ واحد گازی به مدار وارد شود.

گروه استان‌ها ــ نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ۲میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت‌های به‌جای‌مانده از سیل فروردین ماه امسال اختصاص می‌یابد.

گروه استان‌ها ــ بارندگی شدید موجب شده اکثر معابر شهری یاسوج دچار آبگرفتگی شدید و غیرقابل تردد برای عابر پیاده شود.

خلبان‌های هواپیما می‌توانستند با انصراف از تقرب و دور زدن به سمت فرودگاه جایگزین و یا عدم کاهش ارتفاع به زیر میزان مجاز، از قرار گرفتن در شرایط پرخطر پرهیز نموده و از وقوع سانحه جلوگیری کنند.

یاسوج- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از افرایش ۲۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان از ابتدایی سال جاری تاکنون خبر داد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: زندگی عشایر به لحاظ سرانه هزینه دچار برخی چالش‌ها شده ولی در بحث تولید مشکلی ندارند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از امضای تفاهم نامه شرکت سیم افشان یاسوج با یک شرکت عراقی خبر داد.

صفحه1 از2

Top