یزد - نبأپرس

گروه استان ها_اهالی روستای علی آباد یزد از ساخت وساز در زمین های کشاورزی و حریم قنات ها و روستاها گلایه دارند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد به هنجارشکنان و حادثه‌آفرینان چهارشنبه آخر سال هشدار داد در صورت سلب آرامش و آسایش مردم، دستگیر و تا پایان روز ۱۵ فروردین ماه در بازداشت خواهند بود.

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از کشف ۱۱ تن موادمخدر در سطح استان طی سه ماهه سال جاری خبر داد و گفت: این میزان کشفیات تنها مربوط به حوزه انتظامی استان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: تست بیماران خارجی مشکوک به ابتلا به بیماری کرونا در این استان، منفی بوده است .

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز کشور جمهوری اسلامی ایران در امن ترین زمان خود به سر می برد و بیش از همیشه می توانیم امنیت را برای همه مردم و گردشگران تامین کنیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه در طول ۴۰ سال قبل تمام توطئه‌های دشمنان خنثی شد گفت: توطئه‌های دشمن تنها با ایستادگی و مقاومت خنثی و نقش برآب می‌شود.

‌رئیس جمهور با اشاره به فشارهای آمریکا علیه ملت ایران گفت: ‌مردم روزهای مشکلی را از لحاظ اقتصادی داشتند اما در عین حال ایستادگی و وحدت مردم و تلاش پیگیری‌ امروز ما را به نقطه‌ای رسانده که به اعتقاد من آمریکا مأیوس شده است.

گروه استان‌ها ـ معاون عمرانی وزیر کشور گفت: الان در بسیاری از مناطق سیل‌زده مردم همچنان در چادر هستند و در برخی استان‌های گرمسیر از جمله خوزستان مشکلات بسیار زیاد است.

گروه استان‌ها ــ معاون وزیر و رئیس‌کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران با بیان اینکه ۱۲۰۰ شرکت خارجی در ایران سرمایه‌گذاری کردند، گفت: نیازمند راه‌اندازی آژانس‌های سرمایه‌گذاری خارجی در کشور ‌هستیم.

آیت الله ناصری یزدی که در طول ۱۵ سال تبعید امام خمینی(ره) همراه ایشان بوده، به بیان توضیحاتی در ارتباط با علت تاکید امام خمینی(ره) به خروج شاه از ایران پرداخت.

یزد ـ زلزله‌ای به بزرگی ۴.۱ ریشتر صبح امروز مناطقی از شهرستان بهاباد در استان یزد را لرزاند.

در حالی که دولتمردان دلیل خروج روغن کنجد از اقلام مشمول ارز دولتی را لوکس بودن آن می‌دانند تولیدکنندگان از تصور اشتباه دولت می‌گویند.

صفحه1 از2

Top