خودرو - نبأپرس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت:‌ طبق اصلاحیه مجلس بر طرح مجلس دهم، هر کسی که بتواند خودرو یا قطعات خودرو صادر کند و برای دولت هزینه ارزی ایجاد نکند می‌تواند واردات خودرو داشته باشد.

قیمت متوسط بازار آزاد و قیمت نمایندگی خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت‌ها به تومان بوده و روزانه بروزرسانی می‌شود.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو در مرداد ۱۴۰۰، ویژه عید غدیرخم از امروز آغاز می‌شود.

علی رغم رمود معاملات در بازار قیمت انواع خودروهای داخلی افزایش پیدا کرد.

در پی کشف قطعات تقلبی عرضه شده در یکی از سایت‌های معتبر فروش آنلاین کشور ایساکو در خصوص عرضه قطعات تقلبی در سامانه‌های فروش آنلاین هشدار داد.

جیپ رانگلر یکی از تواناترین شاسی بلندهای بازار است اما لیبرتی واک پروژه تیونینگ متفاوتی را روی آن پیاده کرده است.

 کراس اوور الکتریکی ب‌ام‌و iX ظاهراً اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ با نسخه M نیز تولید خواهد شد. BMW بلاگ می‌گوید این خودرو قدرت ۵۶۰ اسب بخاری خواهد داشت.

ثبت نام طرح جدید فروش فوری ۶ محصول گروه خودروسازی سایپا از امروز ۲۵ دیماه ۹۹ آغاز می‌شود.

قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز جمعه ۲۸ آذر ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹ اعلام شد و تغییرات قیمت خودرو ایران خودرو و سایپا به همراه اسامی برندگان سایپا را در این خبر مشاهده کنید.

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از کاهش قیمت تمام شده محصولات از طریق بهینه سازی طراحی ها برای مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین کنندگان داخلی خبرداد.

ریزش قیمت‌ها که از چند هفته پیش آغاز شده بود، این روزها با شیب تندی ناشی از افت قیمت ارز در سراشیبی قرار گرفته و کاهش ۵۰۰ میلیون تا دو میلیارد تومانی در قیمت‌ها دیده می‌شود.

صفحه1 از12

Top