خودرو - نبأپرس

در پی کشف قطعات تقلبی عرضه شده در یکی از سایت‌های معتبر فروش آنلاین کشور ایساکو در خصوص عرضه قطعات تقلبی در سامانه‌های فروش آنلاین هشدار داد.

جیپ رانگلر یکی از تواناترین شاسی بلندهای بازار است اما لیبرتی واک پروژه تیونینگ متفاوتی را روی آن پیاده کرده است.

 کراس اوور الکتریکی ب‌ام‌و iX ظاهراً اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ با نسخه M نیز تولید خواهد شد. BMW بلاگ می‌گوید این خودرو قدرت ۵۶۰ اسب بخاری خواهد داشت.

ثبت نام طرح جدید فروش فوری ۶ محصول گروه خودروسازی سایپا از امروز ۲۵ دیماه ۹۹ آغاز می‌شود.

قیمت خودرو‌های ایران خودرو امروز جمعه ۲۸ آذر ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹ اعلام شد و تغییرات قیمت خودرو ایران خودرو و سایپا به همراه اسامی برندگان سایپا را در این خبر مشاهده کنید.

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از کاهش قیمت تمام شده محصولات از طریق بهینه سازی طراحی ها برای مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین کنندگان داخلی خبرداد.

ریزش قیمت‌ها که از چند هفته پیش آغاز شده بود، این روزها با شیب تندی ناشی از افت قیمت ارز در سراشیبی قرار گرفته و کاهش ۵۰۰ میلیون تا دو میلیارد تومانی در قیمت‌ها دیده می‌شود.

نتایج قرعه کشی پیش‌فروش ۱۲ محصول ایران خودرو منتشر شد.

مراسم قرعه کشی ثبت نام کنندگان اولیه محصولات ایران خودرو در حال برگزاری است.

جزئیات طرح پیش فروش یکساله محصولات شرکت ایران خودرو ویژه خردادماه ۹۹ منتشر شد.

مراسم قرعه کشی ۱۵ هزار دستگاه از چهار مدل از محصولات ایران خودرو در قالب طرح فروش فوق العاده روز شنبه ۱۷ خرداد ماه با حضور نمایندگان وزارت صمت، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی، پلیس راهور ناجا و سایر نهادهای ذیربط در ساپکو برگزار می شود.

صفحه1 از12

Top