اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

معاون دبیرکل حزب الله ضمن اشاره به اینکه تشکیل دولت و شکست محاصره آمریکا ضد لبنان از دستاوردهای مقاومت بود بر لزوم برقراری روابط با سوریه تاکید کرد. به گزارش نبأپرس به نقل از پایگاه خبری العهد، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله در دیدار با ...

بین الملل - نبأپرس

معاون دبیرکل حزب الله ضمن اشاره به اینکه تشکیل دولت و شکست محاصره آمریکا ضد لبنان از دستاوردهای مقاومت بود بر لزوم برقراری روابط با سوریه تاکید کرد.

دسترسی میلیون‌ها کاربر به شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های واتس‌اپ، اینستاگرام، فیسبوک و مسنجر فیسبوک قطع شده است.

رئیس شورای اجرایی حزب الله امروز در سخنانی تاکید کرد، آمریکا و اسرائیل می‌دانند که واردات سوخت از ایران به لبنان تازه آغاز راه است و اگر بخواهند کاری انجام دهند ما گزینه‌های زیادی داریم.

وزیر خارجه عربستان سعودی در کنفرانس خبری مشترک با مسئول سیاست خارجی اروپا ضمن طرح ادعاهای قبلی خود درباره ایران، گفت که مذاکرات بین تهران و ریاض در مرحله مقدماتی است.

رئیس جمهور عراق اعلام کرد روند گفتگوهای در حال انجام بین ایران و عربستان سعودی پیشرفت‌های خوبی داشته اما همچنان برخی از چالش‌ها را پیش روی خود می‌بیند.

فرمانده ارشد یگان اطلاعاتی ارتش اسرائیل اعتراف کرد ما طرف آمریکایی را متقاعد به ترور (سردار) قاسم سلیمانی کردیم.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به انتشار گزارش غیردقیق مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران گفت که آژانس با گزارشات هدف‌دار و مغرضانه روند سازنده ایجادشده را تخریب نکند.

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای دانمارکی خود، ضمن انتقاد از فعالیت برخی گروه‌های تروریستی در اروپا، حضور تعدادی از این عناصر در خاک دانمارک را غیر قابل قبول دانست و خواستار اعمال استاندارد واحد برای برخورد با تروریسم شد.

نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در مطلبی مفصل به پیامدها و دلایل درماندگی این رژیم و حتی آمریکا در برابر برنامه هسته‌ای ایران پرداخت.

به گفته سفیر ایران در چین تا دو هفته آینده ۱۲ میلیون دُز واکسن مناسب افراد ۳ تا ۱۷ سال وارد کشور می‌شود.

سفیر آفریقای‌جنوبی در تهران امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و دعوت دولت متبوعش از رئیس‌‌جمهوری اسلامی ایران برای سفر به پرتوریا را تکرار کرد.

صفحه1 از206

مشروح اخبار

Top