اخبار بین الملل | آخرین و مهمترین اخبار بین الملل

یک ژنرال صهیونیست با اشاره به اینکه در صورت تشکیل یک دولت مستقل فلسطینی، جبهه صهیونیست‌ها در تیررس مقاومت خواهد بود درباره هرگونه سازش با فلسطینی‌ها به کابینه جدید اسرائیل هشدار داد.  به گزارش نبأپرس به نقل از پایگاه اینترنتی رای‌الیوم، ...

بین الملل - نبأپرس

یک ژنرال صهیونیست با اشاره به اینکه در صورت تشکیل یک دولت مستقل فلسطینی، جبهه صهیونیست‌ها در تیررس مقاومت خواهد بود درباره هرگونه سازش با فلسطینی‌ها به کابینه جدید اسرائیل هشدار داد.

نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین و مذاکره‌کننده ارشد این کشور در مذاکرات احیای برجام اعلام کرد طرف‌های مذاکره‌کننده تلاش می‌کنند که در اسرع وقت به نتیجه مطلوب برسند، اما کیفیت توافق برای آنها در اولویت است.

روزنامه لبنانی الاخبار از سفر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به ایران خبر داد.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: مهمترین موضوع در زمان حاضر این است که بتوانیم فعالیت‌های خود را به‌شکل دوجانبه با ایران ادامه دهیم.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان وضعیت جسمی خود را خوب اعلام کرد و گفت: من همچنان امید دارم که ما با یکدیگر در مسجد الاقصی مبارک نماز خواهیم خواند.

گروسی در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادعا کرد که در حل مسائل پادمانی با جمهوری اسلامی پیشرفتی حاصل نشده است.

رئیس جمهور پیشین آمریکا در یک فیلم ویدئویی وعده داده است که جمهوریخواهان به زودی کنترل کاخ سفید و کنگره را در اختیار خواهند گرفت.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: مقاومت اجازۀ یهودی‌سازی قدس و اخراج اهالی محله الشیخ جراح از خانه‌هایشان و تجاوز به نمازگزاران در مسجد الاقصی را نخواهد داد.

منابع نزدیک به دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کردند که او در سلامتی کامل به‌سر می‌برد.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد که ذخایر اورانیوم غنی‌شده با ۲۷۳ کیلوگرم افزایش طی سه ماه اخیر به ۱۶برابر سقف تعیین‌شده در برجام رسیده است.

مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران طی پیامی انتخاب دکتر بشار اسد به عنوان رئیس جمهور سوریه را به وی و ملت سوریه تبریک گفت.

صفحه1 از199

مشروح اخبار

Top