آسیا غربی | خاورمیانه - نبأپرس

یک ژنرال صهیونیست با اشاره به اینکه در صورت تشکیل یک دولت مستقل فلسطینی، جبهه صهیونیست‌ها در تیررس مقاومت خواهد بود درباره هرگونه سازش با فلسطینی‌ها به کابینه جدید اسرائیل هشدار داد.

روزنامه لبنانی الاخبار از سفر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به ایران خبر داد.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: مهمترین موضوع در زمان حاضر این است که بتوانیم فعالیت‌های خود را به‌شکل دوجانبه با ایران ادامه دهیم.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان وضعیت جسمی خود را خوب اعلام کرد و گفت: من همچنان امید دارم که ما با یکدیگر در مسجد الاقصی مبارک نماز خواهیم خواند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: مقاومت اجازۀ یهودی‌سازی قدس و اخراج اهالی محله الشیخ جراح از خانه‌هایشان و تجاوز به نمازگزاران در مسجد الاقصی را نخواهد داد.

منابع نزدیک به دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کردند که او در سلامتی کامل به‌سر می‌برد.

مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران طی پیامی انتخاب دکتر بشار اسد به عنوان رئیس جمهور سوریه را به وی و ملت سوریه تبریک گفت.

نفتالی بنت رهبر حزب یمینا به صورت رسمی اعلان داشت که به کابینه تغییر به رهبری یائیر لاپید دیگر مخالف نتانیاهو می‌پیوندد.

شبکه المسیره یمن از عملیات گسترده ارتش این کشور در جیزان و خسارت سنگین به دشمن در این عملیات خبر داد.

یک ژنرال برجسته صهیونیست با اشاره به ناکامی رژیم صهیونیستی در جنگ غزه اعلام کرد که این رژیم قادر به ورود به جنگ منطقه‌ای نیست.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان در پاسخ به حرف و حدیث‌ها درباره سلامتی دبیر کل این حزب از صحت و سلامتی سید مقاومت خبر داد.

« بشار اسد» رئیس جمهور فعلی سوریه با کسب اکثریت مطلق آرا به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور برای یک دوره هفت ساله انتخاب شد.

صفحه1 از64

Top