آسیا غربی | خاورمیانه - نبأپرس

معاون دبیرکل حزب الله ضمن اشاره به اینکه تشکیل دولت و شکست محاصره آمریکا ضد لبنان از دستاوردهای مقاومت بود بر لزوم برقراری روابط با سوریه تاکید کرد.

رئیس شورای اجرایی حزب الله امروز در سخنانی تاکید کرد، آمریکا و اسرائیل می‌دانند که واردات سوخت از ایران به لبنان تازه آغاز راه است و اگر بخواهند کاری انجام دهند ما گزینه‌های زیادی داریم.

وزیر خارجه عربستان سعودی در کنفرانس خبری مشترک با مسئول سیاست خارجی اروپا ضمن طرح ادعاهای قبلی خود درباره ایران، گفت که مذاکرات بین تهران و ریاض در مرحله مقدماتی است.

رئیس جمهور عراق اعلام کرد روند گفتگوهای در حال انجام بین ایران و عربستان سعودی پیشرفت‌های خوبی داشته اما همچنان برخی از چالش‌ها را پیش روی خود می‌بیند.

فرمانده ارشد یگان اطلاعاتی ارتش اسرائیل اعتراف کرد ما طرف آمریکایی را متقاعد به ترور (سردار) قاسم سلیمانی کردیم.

نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در مطلبی مفصل به پیامدها و دلایل درماندگی این رژیم و حتی آمریکا در برابر برنامه هسته‌ای ایران پرداخت.

فرار اسرای فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی نخست وزیر این رژیم را وادار به واکنش کرد.

یک تحلیلگر نظامی صهیونیست به نقل از منابع امنیتی ارشد در تل‌آویو اعلام کرد که بهای آرامش برای اسرائیل تسلیم شدن در برابر خواسته‌های حماس است.

رئیس ائتلاف فتح عراق تأکید کرد که تمامی نیروهای خارجی تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ از عراق خارج خواهند شد.

در عملیات شمشیر قدس مقاومت فلسطین دایره حمایت از فلسطین را به تمام فلسطین توسعه داد. این مسئله که از همان ابتدا مورد توجه رسانه‌های حامی مقامت قرار داشت توسط رسانه‌های غربی رد شد اما حالا مقامات رژیم صهیونیستی به مرور به آن اعتراف می‌کنند.

در فاصله مانده تا برگزاری مراسم اربعین امام حسین(ع) عراق در حال تدارکات و پیشبرد طرح امنیتی این مراسم است.

اعلام دبیرکل حزب الله لبنان مبنی بر حرکت کشتی ایرانی حامل سوخت به سمت لبنان، دولت آمریکا و متحدانش در لبنان را سخت به سراسیمگی و وحشت انداخت.

صفحه1 از67

Top