” بسمه تعالی”

 

عَنِ النَّبَإِ الْعَظِیمِ

خبر عظیمی در راه است

رسانه‌‌ها ”  امروزه به عنوان یکی از نیازهای روز جامعه بشری شناخته می‌شوند. هر یک از گروه‌های مردمی و همچنین نهادها و مراکز فعال یک جامعه ،‌ به نوعی به رسانه نیازمندند. گروه‌های مردمی بخش وسیعی از اطلاعات و نیازهای عمومی و تخصصی خود را با واکاویدن سطر سطر رسانه‌ها جست‌وجو می‌کنند و نهادها و مراکز مختلف نیز هر یک بخشی از طرح‌ها و برنامه‌ها و عملکرد خود را در رسانه‌ها منتشرر می‌کنند.

رسانه « نبأپرس»  با تفأل به قرآن کریم به معنای خبر عظیم و بزرگ انتخاب شد . این رسانه با علم و آگاهی از این واقعیت روز و یکی از ضروری ترین اقدامات در عرصه وسیع فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی کشور و حضور موثر رسانه‌های انقلابی و همسو با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، با هدف اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی درباره مهمترین رویدادها و همچنین اخبار و گزارشات و موضوعات روز داخلی و بین‌المللی  و مقابله با هجمه های جبهه جنگ نرم معاندان ، فعالیت خود را آغاز کرده است. مهمترین اهداف این رسانه با توجه به منویات مقام معظم رهبری “مدظله العالی”  را می‌توان به دو گروه دسته بندی کرد:

  • توجه به نیازهای مردم

در هر شهری ، آبادانی و رفاه مردم و جامعه ، نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان و متولیان امور مختلف است.  رسانه ” نبأپرس ” ، پیگیری‌ سوژه‌های مبتلا به مردم شهر ، که شامل مهمترین نیازهای روز از منظر شهری، بهداشتی، ارتباطاتی، آموزشی و …..را دنبال کرده و درباره آن‌ها اطلاع‌رسانی و پیگیری می‌نماید.

  • تلاش برای ایجاد و گسترش زمینه ارتباط دو سویه مردم و مسئولان

رسانه « نبأپرس » تلاش دارد تریبونی پرمخاطب را فراروی مردم و مسئولان شهرقرار دهد. تا با انتشار و پیگیری مسائل روز شهری، نیازها و نیازمندی‌های آنرا و همچنین پیگیری چگونگی انجام طرح‌ها و برنامه‌ها و خدمات یکایک مراکز مسئول در شهر، مهمترین استراتژی این رسانه را شکل می‌بخشد.

به عبارت دیگر، رسانه ” نبأپرس ”  تلاش دارد با بهره‌مندی از به ‌روزترین تکنیک‌های و شیوه های اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای، همکاری نویسندگان و گزارشگران مطرح کشور در فضایی توام با صداقت و اعتماد متقابل به فعالیت در عرصه اطلاع‌رسانی بپردازد و چهره‌ای دقیق، صحیح و مناسب از شهرو کشور را فراروی مخاطبان این رسانه قرار دهد.

ارتباط مستمر و متقابل میان رسانه “‌ نبأ پرس ” و آحاد شهروندان ، بهره‌مندی از دیدگاه‌ها و نظرات فرهیختگان و صاحبان فکر و اندیشه ، معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل  ، ایجاد توجه موثر در به ‌روز رسانی خدمات و امکانات مورد نیاز مردم ، از جمله برنامه‌های حرفه‌ای این رسانه است.

با تمام قوا و تکنیک های نوین رسانه ایی آمدیم تا تحولی نو ایجاد کنیم.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول:   پایگاه خبری تحلیلی نبأ پرس ، موسسه پیام آوران نبأ

مدیر مسئول و صاحب امتیاز و مدیرعامل:  محمد عزیزی

زمینه‌ی فعالیت:

تمامی حوزه‌های خبری اعم از:  تحولات منطقه ، سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، ورزشی ، بین‌الملل ، استانها ، رسانه ها ، عکس ، گرافیک و اینفوگرافیک ، صوت و فیلم وچند رسانه ای ، صدای مردم

نحوه ارتباط با ما:

تلفن:۶-۵۶۹۳۲۰۰۵-۰۲۱

تلفکس:۵۶۹۳۳۰۴۴-۰۲۱

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Top