احزاب | تشکل ها - نبأپرس

جامعه مدرسین در بیانیه‌ای اعلام کرد: آیت‌الله یزدی از همراهان استوار و ثابت‌قدم مبارزات انقلابی امام خمینی(ره) علیه ظلم و فساد و کفر و استکبار بودند، از این عالم فرزانه تألیفات زیادی در علوم دینی و فقهی به‌یادگار مانده است.

تحلیلگر سیاسی گفت:اصلاحات تمام شد و مُرد، در دوم اسفند ۱۳۹۸، همه چیز تمام شد، چون کرونا بود نمی‌شد ختم و شب هفت گرفت.

(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی سیستانی روز شنبه به استفتایی درباره روزه ماه مبارک رمضان در سایه شیوع ویروس کرونا در جهان پاسخ گفتند.

محمدرضا راه چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی و نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اثر بیماری کرونا درگذشت.

انتظار مردم این است که انتقام سخت این سردار بزرگ و مجاهدین همراه او، به زودی و با قدرت از دشمن گرفته شود.

‌یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه عملکرد اقتصادی دولت تعریفی ندارد، گفت: دولت تمام تخم‌مرغ‌ها را در سبد برجام گذاشت و هیچ تئوری جایگزینی هم برای آن تعریف نکرد.

نشست شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان تهران با هدف تصمیم گیری در مورد نقش نهادهای حوزوی استان تهران و عمل به بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: فرصت سوزی اروپا در عمل به تعهدات خود پس از ۷ ماه «اظهر من الشمس» است.

قائم مقام سابق حزب اعتمادملی گفت: امروز به این نتیجه رسید‌ه‌ایم که امکان تعقیب‌ اهداف اخلاقی در حزب اعتمادملی وجود‌ ندارد‌ و باید تشکیلاتی جدید راه‌اندازی کنیم.

اسامی ۵۱ حزب که جهت دریافت یارانه از سوی وزارت کشور به خانه احزاب ارسال شده است، منتشر شد.

آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید، طی یادداشتی درخواست سیصد شخصیت سیاسی فرانسوی مبنی بر حذف آیاتی از قرآن مجید در مورد یهود را مورد نقد قرار داد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: امروز برجام ریسمان پوسیده‌ای است که چنگ زدن به آن به دور از تدبیر و عقلانیت سیاسی است. اروپا و دیگر دوستان آمریکا، مانند آمریکا غیرقابل اعتمادند.

صفحه1 از2

Top