سیاست ایران - نبأپرس

علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در بخشی از مناظره سوم به نامه عبدالناصر همتی دیگر کاندیدای انتخابات اشاره کرد که در ۳۰ شهریور سال ۱۳۹۸ درخواست کرده بود قیمت بنزین ۵ هزار تومان شود.

بین ایران و آمریکا یک دیپلماسی پنهان در جریان است که توسط برخی کشورها همچون قطر، آلمان و فرانسه صورت گرفته است؛

علیرضا زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت:‌ در دولت اقدام و اصلاح، اولویت برنامه‌ها بر روی فرهنگ و اجتماع است که در این راستا تعلیم و تربیت بسیار اهمیت دارد کما اینکه ۷۰ درصد اقتصاد پویا وابسته به تعلیم و تربیت است.

دومین مناظره انتخاباتی کاندیدای ریاست جمهوری در حال برگزاری است؛ در این گزارش سخنان نامزدها را می‌خوانید.

رئیسی بعد از نماز، با بدرقه گرم نمازگزاران و خانواده شهدا خود را به حرم امام خمینی (ره) رساند تا در شب سی و دومین سالگرد ارتحال آن حضرت با آرمان‌های بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی تجدیدبیعت‌ کند‌

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: رقیبِ من، ناکارآمدی و فساد و وضعیتی است که امروز مردم آن را نمی‌پسندند و از آن به‌شدت گله دارند که ناامیدی را در جامعه رواج می‌دهد.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ستادهای انتخاباتی در واقع آیینه دولت آینده نیستند و دولت براساس بررسی عملکرد و سوابق و برنامه‌های افراد مختلف طراحی می‌شود و شکل می‌گیرد وکسی که وارد دولت و به نماد دولت تبدیل می‌شود باید متخصص، کارآمد و انقلابی باشد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: شاید برخی بگویند چون ما در دولت حضور نداشتیم این حرف را می‌زنیم؛ اما من در سال ۹۲ که بعد از ۶ سال مسئولیت مذاکرات، کاندیدا شدم نیز گفتم که عمده مشکلات اقتصادی کشور ما به مدیریت داخل برمی‌گردد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: یکی از برنامه های من لغو سربازی برای جوانان یا تخصصی کردن خدمت سربازی برای جوانان است.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت:‌ رییس جمهور در چارچوب قانون وظایفی دارد و می تواند در این چارچوب انتظارات، دغدغه ها و ‌خواسته های مردم را پیش ببرد.

بیش از ۳۰۰ نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی عصر امروز با سیدابراهیم رئیسی دیدار و از وی اعلام حمایت کردند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اینترنت رایگان را حق مردم دهک‌های پایین جامعه دانست و گفت: دولت آینده اقتصاد فضای مجازی را رونق خواهد داد.

صفحه1 از19

Top