کفه قدرت در مذاکرات به سمت ایران است

نماینده کازرون در مجلس گفت: ایران زمانی به میز مذاکره بازمی‌گردد که از منطق پیروی و ادله خودش را داشته باشد و از حقوق خودش دفاع کند.

 به گزارش نبأپرس،فریدون عباسی نماینده کازرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمان آغاز مذاکرات برجامی  ایران و 1+4 گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره باب مذاکره با طرف‌های غربی در چارچوب منطق و اقتدار را باز گذاشته است.

وی با تاکید بر اینکه در مذاکرات باید مواردی به عنوان اهرم قدرت در دست داشته باشیم، ادامه داد: متاسفانه دولت گذشته سایه جنگی در کشور ایجاد کرد  و در جنگ واقع نشده شکست خورد و در پی آن معاهده خلع سلاح امضاء کرد و دست کشور را از همه جهات بست اما در دولت جدید انسجام و مدیریت مناسبی برای به سرانجام رساندن مذاکرات با طرف‌های غربی وجود دارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره درخواست طرف‌های غربی برای بازگشت ایران به میز مذاکره،  اضافه کرد:طرف‌های غربی مدام اعلام می‌کنند برای انجام مذاکرات زمان ایران کم است آنها باید اعلام کنند چرا این زمان کم است و زمانی که آنها در نظر می‌گیرند چه میزان است و می‌خواهند چه اقدامی برای رسیدن به توافق انجام دهند.

نماینده کازرون در مجلس با اینکه  ایران زمانی به میز مذاکره بازمی‌گردد که از منطق پیروی و ادله خودش را داشته باشد و از حقوق خودش دفاع کند، اظهار داشت: ایران در شرایطی که در قدرت باشد مذاکره می کند که امروز کفه قدرت در مذاکرات به سمت ایران سنگینی می‌کند.

انتهای پیام/

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

Top