اخبار فرهنگی | آخرین و مهمترین اخبار فرهنگی

در آستانه اربعین حسینی تعزیه ملی سوگ یار با حضور مسئولان شهرستان رباط‌کریم ،پرند و شهروندان در شهر پرند اجرا شد. و تا ۱۰ شب ادامه دارد. به گزارش نبأپرس از پرند، اولین اجرای تعزیه ملی " سوگ یار " با حضور نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط‌کریم ، ...

فرهنگی - نبأپرس

در آستانه اربعین حسینی تعزیه ملی سوگ یار با حضور مسئولان شهرستان رباط‌کریم ،پرند و شهروندان در شهر پرند اجرا شد. و تا ۱۰ شب ادامه دارد.

علیرضا افتخاری خواننده پیشکسوت و شناخته شده موسیقی کشورمان مبتلا شدن به ویروس کرونا را تایید کرد.

فرماندار تهران گفت: مسئولین امر باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تعداد شرکت‌کنندگان و زمان برگزاری مراسم به مدت ۲ ساعت توجه داشته باشند و مراسم‌ صرفاً در مکان‌های روباز و دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شود.

ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، پیشنهادات سازمان تبلیغات اسلامی را برای برگزاری مجالس عزاداری محرم ابلاغ کرد.

ظاهراً از نظر صدا و سیما برای هدف‌های سیاسی هدف وسیله را توجیه می‌کند و می‌توان از حیله‌های شرعی حرام استفاده کرد.

بهنوش بختیاری با انتشار عکسی همراه با یک فرد که خود را آخوند معرفی کرده، خبر فوت ادمین پیجش را داد.

با اعلام موافقت دولت به اختصاص سهیمه‌ ارزی برای واردات ۲۰ هزار تن کاغذ به کشور،‌ قیمت کاغذ تحریر در بازار با کاهش قیمت ۳۰ هزار تومانی مواجه شد.

در بارش شديد باران بهاري، بغض مانده در گلوي مادر، ناگهان به شیون و فريادي بلند و دردناک تبديل مي شود؛ فريادي جانسوز كه تمام فضاي سرد قبرستان را به لرزه در مي آورد...

محسن لرستانی خواننده پاپ که به اتهام فساد فی الارض محکوم به اعدام شده بود با قرار وثیقه ۳ میلیارد تومانی از زندان آزاد شد.

هر مسلمانی باید مبلغ یا مالی را که اسلام مشخص کرده، در روز عیدفطر به‌قصد قربت پرداخت کند تا صرف رسیدگی به امور فقرا و دیگر موارد معین در فقه اسلامی شود.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس ارشاد در نامه‌ای به ساترا از عدم نظارت بر یکی از سریال‌های نمایش خانگی اعتراض کرده و خواهان حذف سکانس‌هایی از آن شده است.

صفحه1 از26

مشروح اخبار

Top