موسیقی | تجسمی - نبأپرس

محسن لرستانی خواننده پاپ که به اتهام فساد فی الارض محکوم به اعدام شده بود با قرار وثیقه ۳ میلیارد تومانی از زندان آزاد شد.

محسن توسلی خواننده شناخته شده ترانه‌های انقلابی در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود از انتشار یک قطعه جدید به نام "لباس سبز بابا " به مناسبت گرامیداشت «روز شهید» به سفارش نیروی انتظامی خبر داد.

لوریس چکناواریان با آروزی شکست کرونا و بازگشت زندگی عادی به جامعه، هنر را یکی از بخش های آسیب دیده در کرونا عنوان کرد و گفت: هنر راه تعالی و آبادانی کشور است با وجود کرونا هنر آسیب جدی دیده است به امید اینکه کرونا را شکست دهیم و با هنر به سوی آبادانی کشور برویم.

پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اینفوگرافیک تازه خود را با محور مرور وظایف قوای سه‌گانه برای حمایت واقعی از تولید در سال «جهش تولید» منتشر کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظم انقلاب در ایام ماه مبارک رمضان گزیده‌ای از پندهای اخلاقی معظم‌له را در قالب مجموعه پوسترهای «مواعظ رمضانی» منتشر می‌کند.

پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر فرزانه انقلاب در تازه‌ترین اینفوگرافیک خود به مرور ۱۰ توصیه کاربردی معظم‌له جهت بهره‌برداری مؤمنانه از ماه مبارک رمضان پرداخته است.

حامد همایون خواننده موسیقی پاپ در روزهایی که جامعه درگیر مقابله با ویروس «کرونا» است، از زادگاهش شهر شیراز در فضای مجازی کنسرت «آنپلاگد» برگزار می‌کند.

سخنگوی نیروی انتظامی از بازداشت امیرحسین مقصودلو (تتلو) خبر داد.

اولین و بزرگ‌ترین "فرش پرچم" سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران رونمایی شد.

نمایشگاه عکس‌نگاره «زندگی به سبک بهشتی» در آستانه سی و هشتمین سالگرد حادثه هفتم تیر در فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی برپا شد.

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری درگذشت.

تازه‌ترین دیوارنگاره میدان ولیعصر(عج) با عنوان «دیگری را به خود مقدم دار» سحرگاه امروز اکران شد.

صفحه1 از2

Top